Labona . sk – screenové rolety

477x
 

Sú konkurenčné e-shopy s možnosťou kúpy screenových roliet bez montáže naozaj výhodné?

Len tak so zaujímavosti sme sa pozreli na zúbok konkurencii, v tomto prípade sa jedná o firmu Labona, ktorá predáva tieniacu techniku bez montáže, takže si viete zakúpiť screenové rolety bez montáže a sami si ch namontovať.

O to väčšie prekvapenie nás čakalo, keď sme prišli na to, že vlastne takouto kúpou si nielenže nepomôžete, ale navyše prerobíte na tom nielen finančne, ale navyše aj s tým máte robotu, nie je to isté, či to dobre zameriate a následne aj namontujete…

Poďme s na to pozrieť teda detailnejšie.

Zip screen – screenové clony

Screenové rolety zipscreen Senec

Na spomínanom webe Labona sme si vyklikali screenovú roletu v štandardnom prevedení a namodelovali sme rovnaký typ zip screenu, ktorý máme necenený v našom blogovom článku screenové rolety cenník.

V našom prípade vychádza naša cena v rozmere 200×250 v elektrike na 756€ s DPH. Ak počítam montáž screenovej rolety v Bratislavskom alebo Trnavskom kraji, tak v tomto prípade máte dopravu aj odborné zameranie ZDARMA, montáž vychádza v priemere na 50€ s DPH.

Screenové rolety a naša cena je tu,

nemáme sa za čo hanbiť.

Konečná cena za komplet dodávku screnovej rolety vychádza aj s montážou a zameraním na 806€ s DPH

Pozreli sme sa teda na eshop Labony a zistili sme, že pri tomto rozmere vychádza u nich cena za screenovú roletu bez zamerania a bez montáže na konečných 849,58€ ako ukazuje screenshot zo spomínaného online obchodu. Nepočítame samozrejme s tým spojené problémy, čiže naozaj ste to správne zamerali? Pôjde mi tam ten zipscreen? Namontujem si screen sám?

dotaz na eshope labona – dňa 10.4.2021

ÚSPORA pri nákupe bez montáže na našom WEBe screenoverolety.sk 100€

Náš profesionálny názor je ten, že screenové rolety sú jedným z tieniacich prvkov, ktoré si nekupujete ako jednorazovku a jednu sezónu a takáto investícia si vyžaduje odborné posúdenie vášho stavu a stavby, zároveň si tak vyžaduje aj odpornú profesionálnu montáž firmou, ktorá sa tomu venuje a ktorá sa špecializuje na tieto komplikovanejšie technické riešenia a montáži screenových roliet.

„Screen rolety – odborná a profesionálna montáž je základom dlhodobej spokojnosti s vybraným prouktom.“

Screenové rolety Nitra

V prípade ak sa napriek tomu rozhodujete zakúpiť screenovú roletu bez montáže, stále máte možnosť si ju zakúpiť u nás, nielenže na otm ušetríte, ale navyše od nás dostanete kompletnú technikcú podporu pri samotnej montáži scrrenovej rolety. Objednávať zip screenovú roltu môžete priamo tu: screenoverolety.sk