Zip screenové rolety na terasu Chorvátsky Grob

404x
 

Rolety na terasu – referencia z našich montáží

Keď som šiel na zameranie k zákazníkovi zip screenovej rolety na terasu, nevedel som čo mám čakať. Ihneď po príchode som ale trochu zapochyboval, či to tam naši montéri dostanú.

Objavila sa predo mnou veľká terasa, celková plocha 5×3 metre. Fúha, povedal som si a už som si predstavoval ako sa chalani nadrapujú s takýmto veľkým screenom.

rolety na terasu

Totižto nie je to sranda vôbec vyrobiť takúto veľkú plochu. Len pre predstavu, screen sa šponuje ťažkou spodnou záťažovou lištou, ktorá je vyplnená železom tak, aby screen zachytával aj ten najväčší vetrisko.

Tak výrobu sme nejako zvládli a prišiel deň D a aby toho nebolo málo, zistili sme že naše najväčšie firemné auto muselo ísť mimo Slovenska po tovar, takže chalanom nezostávalo nič iné, ako zobrať auto menšie aj s prívesným vozíkom.

screenové rolety a trápenie s prepravou

Našťastie sú chalani dostatočne skúsení, aby zvládli aj takéto nepredvídateľné situácie a screen na terasu dopravili úplne bez najmenších problémov.

Po menšej príprave či už elektriny alebo kotvenia bol screen čoskoro na svojom mieste a už túto terasu chráni a zdobí jedno kvalitné screenové tienenie.

zipp screen roleta Bratislava
screenové rolety na terasu
screenová roleta a jej montáž

Verím že bude táto vonkajšia roleta vedená zipp systémom pre vysokú odolnosť voči poveternostným problémom slúžiť rovnako ako všetky naše namontované screeny.

Ešte pár technických informácii, veľkosť boxu 12cm, elektrické ovládanie na diaľkový ovládač, technický polyester s 3% priehľadnosťou, TOP Holandská kvalita od nášho dodávateľa Luxaflex.nl.

TIP: ak vás zaujíma cena screenových roliet, pozrie si náš cenník na našom blogu.

Ešte taký malý detail, takéto komplikované riešenie si vyžaduje naozaj dlhoročné skúsenosti a ak to myslíte s vonkajším tienením naozaj vážne, určite oslovte spoľahlivú firmu s dlhoročnými skusenosťami s tieniacou technikou, predídete tým zbytočným komplikáciám a nedorozumeniam.

Investícia do screenu nie je určite jednoročná záležitosť a žiadny stres a zbytočne vyhodené peniaze za nekvalitné riešenie vám za to určite nestoja.